השקעה בתמ"א 38 בארץ מול השקעה בנדלן בארהב

השקעה בתמ"א 38 בארץ מול השקעה בנדלן בארהב

משקיעים בתחום הנדל"ן מתלבטים בשאלה הרת גורל עבורם: האם להשקיע בנדל"ן בארץ או שמא להשקיע באפיקי נדלן בארהב .
בכתבה שלפניכם נעלה נקודות חשובות אשר עשויות לשפוך אור באשר להתנהלותם של אנשי נדלן. 

הזדמנות לאפיק השקעה מתגמל 

בשנים האחרונות ניתן לראות באזורים שונים בארץ יותר ויותר פרויקטים הכוללים התחדשות עירונית באמצעות תוכנית תמ"א 38 בייחוד באזורים בהם יש ביקוש לנדל"ן.
מבין תוכניות רבות אשר נראות בעלות פוטנציאל על הנייר,  השקעה בתמ"א 38 עשויה להשתלם למשקיעים במידה ויש בידיהם סכום כסף מסוים והם מחפשים אפיק השקעה מתגמל. הריבית הנמוכה והתזוזה בשוק ההון מעודדים רבים לחפש אפיקי השקעה שונים. עם זאת בשל המחירים הגבוהים, יש לשקול חבירה לבעלי מקצוע בתחום על מנת לנהל את ההשקעה בצורה הטובה ביותר ולראות ריווחיות.   על מנת לראות תוצאות טובות יש לבחור היטב את הפרוייקטים להשקעה.
למרות האופטימיות,  יש מי שיאמרו כי השקעה בישראל אינה בטוחה בכל המצב הפוליטי וכדאי לשקול ולהשקיע במקום גדול יותר כמו ארצות הברית.   
בנוסף לכך, יש הטוענים כי בישראל קיימת בועת נדלן אשר  תוביל בסופו של דבר למשבר כדוגמת המשבר בארצות הברית אז ייתכן ובעלי נכסים יאבדו חלק ניכר מההשקעות שלהם. האם השקעה באפיקי נדלן בארהב היא הפתרון?
אם נוסיף לכך את חוסר היציבות הפוליטית שהזכרנו קודם לכן,  הרי קיבלנו בשורות לא כל כך משמחות באשר להשקעה בנדלן בישראל.  
 
כיצד המשבר הכלכלי הפך את ארצות הברית למקום מבוקש עבור משקיעי נדלן 

מאז ומעולם ארצות הברית היוותה מקום להגשמת חלומות עבור רבים המעוניינים להתפתח במקום בו נדמה כי הכל אפשרי. גם משקיעים בתחום הנדלן המבקשים לנגוס בתפוח הגדול מבינים כי מדובר בהזדמנות נדירה למדי.
המשבר הכלכלי שהתרחש בארצות הברית לפני מספר שנים גרם לירידה בנכסים בשוק הנדלן ,דבר שלא נראה קודם לכן. לאחר צניחת המחירים הגיעה עלייה ומאז ניתן לראות צמיחה בשוק הנדלן. עבור משקיעים רבים מדובר בזמן מצויין בו ניתן להשקיע באפיקי נדלן בארהב ולראות תוצאות.
 
הזדמנות נדירה להשקעה 

מומחים בתחום מדברים על כך כי מדובר בהזדמנות נדירה שעשויה לא לחזור על עצמה בעשור הקרוב ולכן רבים מבינים את הפוטנציאל ומחפשים מקומות להשקעה.
   
5 סיבות להשקיע בנדלן בארצות הברית
  • כלכלה חזקה.
  • מחירי נכסים נוחים.
  • מדינה המעודדת השקעות ויזמים.
  • אפשרות להשיג תשואות גבוהות.
  • ניהול השקעות על ידי מנהלי נכסים.
 
ארצות הברית או ישראל

השקעה בנדלן  בארהב או בישראל ? מדובר בשאלה בה מתחבטים רבים מהמשקיעים   לנוכח התחזיות לכאן או לכאן. בשנים האחרונות רבים מהמשקיעים מבחינים בכדאיות ההשקעה הן בארצות הברית או בישראל אך מתלבטים.
עם זאת, כדאי לומר כי מי שאינו יכול לעמוד בפני שינויים עדיף לו להישאר מחוץ למשחק ואילו מי שמוכן ליטול סיכונים כדאי שיהיה מודע לשינויים השונים המתרחשים בענף הנדלן. 
מתעניינים בביצוע תמ"א? השאירו פרטים בטופס וניצור אתכם קשר עם כל הפרטים
סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן