פרויקטים של תמא 38

פרויקטים של תמא 38

המאמר באדיבות קבוצת גינדי http://www.ginditowers.com/

אין ספק כי בשנים האחרונות פרוייקטים בתחום תמ"א 38 הפכו להיות הרבה יותר פופולאריים והרבה יותר נפוצים. בשל מצב הדיור כיום, פרויקטים של תמ"א 38 (תכנית המתאר הארצית להגנה מפני רעידות אדמה) הופכת להיות רווחית מאוד לקבלנים ולכן רבים בוחרים לבצע פרויקטים כאלו בכל רחבי הארץ.
בנוסף, הדיירים עצמם מבינים כי תמ"א 38 יכול להעלות את הערך של הדירה שלהם בצורה משמעותית מאוד ולכן למרות אי הנוחות הזמנית בעת ביצוע הפרויקט רבים מהם מסכימים לביצוע שלו ללא כל בעיה.

שדרוג משמעותי באיכות החיים

פרויקטי תמ"א 38 אשר מבוצעים על ידי חברת גינדי המתמחה בתחום הינם פרויקטים אשר יכולים לשדרג את איכות החיים של הדיירים בבניין בצורה משמעותית. על פי סוג הבניין והמיקום, בתהליך תמ"א 38 ניתן להוסיף אל הבניין מקומות חניה, ממ"ד או מקלט, מרפסת לכל דירה, תוספת של חדרים, שדרוג של הלובי בבניין ועוד.
לכן, אם אתם מתגוררים בבניין אשר עתיד לעבור הליך של תמ"א 38 כדאי לכם לשתף פעולה ולהסכים לביצוע הפרויקט, בייחוד אם הוא מבוצע על ידי חברה מקצועית כמו גינדי. הסכמה לביצוע הפרויקט בסופו של דבר תעלה את איכות החיים שלכם בצורה משמעותית ותהפוך את הדירה שלכם לבעלת ערך הרבה יותר גבוה.

חשיבות העבודה עם קבלן מקצועי

אם דיירי הבניין בו אתם מתגוררים מתכנסים לשוחח על פרויקט תמ"א 38 בבניין, חשוב מאוד שתקפידו על כל שייבחר קבלן מקצועי ומנוסה אשר יבצע את העבודה, קבלן כמו גינדי או חברת גרופין בע"מ. קבלן מקצועי ובעל ניסיון אשר כבר ביצע פרויקטים מסוג תמ"א 38 ברחבי הארץ יוכל לבצע את הפרויקט בצורה הרבה יותר טובה, ובזמן קצר באופן משמעותי מאשר קבלן שאין לו מספיק ניסיון בתחום.
בנוסף לכך, קבלן מקצועי ומנוסה אשר עוסק בתחום כבר שנים רבות ולו אין ספור לקוחות מרוצים יכול להעניק לכם תחושת ביטחון גבוהה יותר ולאפשר לכם להיות בטוחים יותר בכך שלא יקרה מצב בו הקבלן ייעלם באמצע העבודה או לא יבצע אותה בצורה איכותית כפי שהובטח לכם.

להפוך בניין ישן לבניין חדש ומודרני

מעבר לחיזוק המבנה מפני רעידות אדמה, תמ"א 38 למעשה מעניק לבניין ישן ורעוע מראה חדש ומודרני יותר ומאפשר לדיירים המתגוררים במבנה ליהנות מבית משודרג ואיכותי מבלי שיצטרכו להוציא על כך עשרות אלפי שקלים.
מבחינה חיצונית, המבנה הופך לבעל מודרני ומרשים יותר, דבר שמסייע לא רק לדיירים עצמם, אלא למראה העיר כולה, ולכן היום ערים רבות בישראל תומכות בפרויקטים מהסוג הזה ומסייעות לקבלנים לבצע את הפרויקטים הללו בצורה טובה ולהתקדם איתם כמה שיותר מהר בכדי לשפר את חזות העיר ולחדש את המראה שלה באופן משמעותי וניכר לעין.
 

מתעניינים בביצוע תמ"א? השאירו פרטים בטופס וניצור אתכם קשר עם כל הפרטים
סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן