תמ"א 38 תל אביב

תמ"א 38 תל אביב

תל אביב, העיר הגדולה והתוססת של ישראל, נוסדה כבר בשנת 1908 ולכן זה כלל לא מפתיע למצוא בה לא מעט בנייני מגורים ישנים שיכולים ליפול כמו מגדל קלפים בעת רעידת אדמה. בל נשכח כי גם בתים ערביים של תושבי יפו נמצאים בתחומה של העיר, ולכן מדובר על אתגר הנדסי גדול הרבה יותר כשרוצים לחזק מבנים.

נראה כי תמ"א 38 תל אביב היא רעיון מצוין במיוחד אם אנו מדברים על עיר מתחדשת כמו תל אביב שהן רוצה להתחרות בערים גדולות אחרות בעולם בכל הקשור להבאת תיירים והן רוצה מאוד לאפשר לתושביה להיות בטוחים יותר בבתיהם בין אם מדובר על איומים מוכרים ובין אם מדובר על סכנה של רעידת אדמה בארץ.

התחדשות עירונית בתל אביב

מהלך כדאי ומשתלם לכל דייר של בניין ישן, כל בר דעת שגר בבניין ישן בתל אביב יכול להבין מיד ובצורה מוחלטת עד כמה תמ"א 38 תל אביב היא תכנית מצוינת שיכולה להתאים לו מכל הבחינות. נתחיל מכך שהעלויות של חיזוק המבנה ושיפוצו היסודי נופלות כולן על הקבלן, והדיירים צריכים רק לאשר את המהלך כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה הרבה יותר ובנוסף ערך הנכס עולה.

מדובר לא רק על הוספת ממ"ד (שהוא חדר נוסף בדירה), אלא גם על לובי מפואר, על מעלית ועל שדרוג המראה החיצוני של המבנה. כך מדובר בצורה ודאית על עליית ערך מהותית של הדירה, ומי שמעוניין למכור אותה לאחר עבודות התמ"א יכול לעשות זאת בקלות רבה יותר וליהנות מרווח כספי גדול הרבה יותר.

ליזם מנוסה יש המון מה להציע
על מנת ליהנות בצורה רצינית ממהלך של תמ"א 38 בעיר כמו תל אביב יש להסתמך על יזם שיש לו ניסיון בתחום זה. חשוב להדגיש כי לא מדובר על בנייה רגילה כפי שאנו מכירים אותה בשטח פתוח על קרקע ריקה מדיירים, אלא על חיזוק מבנה ובנייה של יחידות נוספות על הגג בזמן שהדיירים גרים בבניין.

לכן מי שיש לו ניסיון בתחום זוכה לעידוד של המדינה לא רק בכל הקשור לקבלת זכויות בנייה אל מול העבודה שהוא משקיע בחיזוק המבנה, אלא גם בכל הקשור למענה על מקרים בהם צריך להעביר את הדיירים לתקופה מסוימת למקום מגורים אחר עד תום העבודות. כך או כך, תכנית בנייה זו היא כדאית מאוד לתל אביבים רבים.

מתעניינים בביצוע תמ"א? השאירו פרטים בטופס וניצור אתכם קשר עם כל הפרטים
סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן